Tartu Ultimate otsib uut särgikujundust

SK Tartu Ultimate kuulutab välja konkursi klubi uue võistlussärgi disainimiseks!

designshirt

Kavandite esitamise tähtaeg on 1. mai, misjärel avalikustatakse kavandid Facebookis ning toimub hääletus. Lõpliku valiku enim hääli saanud kavandite hulgast teeb klubi žürii (sisaldab klubi juhatust ja aktiivsemaid mängijaid). Parimaks valitud kavandi autorile on auhinnaks tasuta uus särk!


Mõned näpunäited:

– Särk peaks sobima nii meestele kui ka naistele.

– Disaini teema leidmisel võib lähtuda märksõnadest Tartu ja turbulents, samas on teretulnud ka muude teemade sissetoomine.

– Disainis võib kasutada klubi logo, aga kohustuslik see pole (AI fail: https://www.dropbox.com/s/qb9ket3kbii7i70/tartu_ultimate_logo_v2rv.ai?dl=0).  

– Samuti on võimalik kasutada viimase ketta kujundust Tartu sümbolitega (AI fail: https://www.dropbox.com/s/vbe7yb08882v9lq/Ketas3.ai?dl=0)

– Kasutada võib sublimatsioontrüki eeliseid – disain võib katta kogu särgi pinna (sh varrukad ja kaelus).

– Särgi üldine toon võiks olla pigem värviline, mitte must ega valge (väiksem tõenäosus, et teisel tiimil on sama värvi särk). Esialgu pole plaanis teha eraldi heledat ja tumedat särki.

– Disain peab sisaldama mängija numbrit seljal ja rinnal. Mängija nime lisamine on vabatahtlik.

– Kogu graafika ja kõik pildid, mida särgi disainis kasutad, peaks pärinema teadaolevast allikast (õigused graafika kasutamiseks olemas või vähemalt teada autor, kellelt õigusi küsida). Otsi näiteks siit: https://pixabay.com/en/photos/?q=turbulence 

 

Võimalused konkursil osalemiseks:
1) Kasuta vabalt valitud vahendeid, et joonistada üles särgi kavand. Saada see meiliga aadressile tartu.ultimate@gmail.com

2) Joonista särgi visand Kapinua 3D-särgi-editoris (ainult kiireks ja mugavaks visandamiseks, mitte tellimiseks): http://www.kapinua.com, kasutaja: tartu.ultimate@gmail.com, parool: turbulence. Jaluses Get started>Start designer. Kui enda särgi kavandit salvestad, lisa kavandi nimele ka oma nimi. Kapinua keskkonnast korjame tehtud kavandid ise kokku.

3) Kasuta Sportreklaami kujundusmalli: https://www.dropbox.com/home/Tartu%20Ultimate?preview=meesteM+naisteM.pdf. Kui sinu disain peaks võitma ja on profilt tehtud, saab selle kiiremini trükki saata, ilma midagi ümber joonistamata! Saada see samuti aadressile tartu.ultimate@gmail.com

 


Kategooria: