Eesti Meistrivõistlused 2015 eelinfo

2015. aasta Eesti meistrid ultimate frisbee’s selgitatakse seekord välja 28. veebruaril Tartumaal Lähte spordihoones (ca 15km Tartust Jõgeva suunas).

(Info in ENGLISH here)

frisbeee_emv

Päev algab kell 10:00 mixed turniiriga, mis toimub tavaliste sisereeglite järgi (3 meest+2 naist platsil) ja tõenäoliselt korraga kahel korvpalliväljakust pisut suuremal platsil. Nii saame umbes 12:30ks mixed´iga ühele poole ja meistrikateks ehk open turniiriks (soopiirangud puuduvad) korralikult soojaks.

Pärast lühikest (lõuna)pausi koguneme taas kell 13:00, et alustada päeva põhiosa ehk open turniiriga. Mängijate arv tiimis pole piiratud, aga võistluse põnevuse hoidmiseks võiksid klubid kaaluda võimalikult paljude (mitte võimalikult suurte:)) tiimide kokkupanemist. Open´i mängud toimuvad käsipalliplatsil (20x40m).
Mängude ja autasustamisega plaanime lõpetada kella 19:00ks, et siis Tartusse edukat võistluspäeva tähistama sõita.

Täpse ajakava saadame pärast registreerimise lõppu.

Tähtsad kuupäevad:

8. veebruariks palume kaptenitel registreerida oma tiim, täites registreerimisvormi.

Kui sama kapten paneb tiimi välja nii mixed kui ka open turniirile, palume täita registreerimisleht kaks korda. Sama inimene võib osaleda nii mixed kui open divisjoni tiimis, aga ei tohi olla korraga mitmes sama divisjoni tiimis.

19. veebruariks ootame kaptenitelt tiimide nimekirju (aadressile tartu.ultimate@gmail.com)  ja osalustasude ülekannet.

Osalustasu inimese kohta on 10 eurot päev (sõltumata sellest, kas mängid nii openis kui mixedis või ainult ühes neist). Raha koguge open tiimiga kokku ja kandke Kairi Kivistiku kontole EE442200221028493300. Maksmisega venitamine ei ole ilus ja hilinejatelt peame küsima lisatasu 10.-/tiim. Kui mängid ainult mixed turniiril, siis võta ühendust ja mõtleme lahenduse.

Võistluspäeva korraldab SK Tartu Ultimate. Küsimustele vastavad Janek, Tõnn ja Kairi.


Kategooria: